DUK

Užsakymai
Domina produktas - kaip elgtis?
Jei radote produktą, kuris Jus domina, užpildykite paklausimo formą, kurią rasite prie kiekvieno produkto (spauskite mygtuką Paklausti) ir mes su Jumis susisieksime arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.
Produktai
Ar galima naudoti karštą vandenį šalto vandens plovyklose?
Kad būtų išvengta žalos mechaninėms šalto vandens siurblio dalims, leidžiama maksimali vandens temperatūra yra ne didesnė kaip 40°C. Karšto vandens plovyklos, įkaitina vandenį arti 100°C, bet gali taip pat gerai dirbti su šaltu vandeniu.
Kokie yra aukšto slėgio plovyklose valymo kokybę lemiantys veiksniai?
Pagrindinis veiksnys yra fizinis poveikis, tai yra vandens srautas esant dideliam slėgiui. Antras veiksnys yra ploviklio tipas, kuris atitinka norimo nuplauti purvo tipą, taip pat atstumas iki paviršiaus ir valymo trukmė yra veiksniai, kurie gali turėti įtakos švaros kokybei.
Ką reiškia nurodomas ant plovyklos PLOVIMO LYGIS?
PLOVIMO LYGIS, kuris yra ant kiekvienos produkto pakuotės arba visuose LAVOR kataloguose, identifikuoja kiekvienos plovyklos galimybes, atsižvelgiant į jos technines savybes (slėgio dydį, srauto intensyvumą ir energijos suvartojimą). Išsamiau apie kiekvieną plovimo lygį galite sužinoti LAVOR svetainėje, skiltyje PRODUKTŲ GIDAS.
Kada turėčiau naudoti TURBO antgalį?
TURBO antgalio rotacinio judėjimo galia leidžia greičiau ir geriau nuplauti purvą nuo didelių paviršių. Taip pat jis puikiai tinka šalinti įsisenėjusius nešvarumus.
Koks yra optimalus atstumas tarp srauto ir plaunamo paviršiaus?
Rekomenduojamas atstumas tarp srovės ir paviršiaus yra apie 15cm, bet jis gali būti įvairus, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Kuo mažesnis atstumas, tuo vandens srovės poveikis didesnis.
Aukšto slėgio plovyklos: geriau karšto ar šalto vandens?
Dėka aukšto slėgio galite puikiai pašalinti purvo ar tepalo dėmes nuo įvairių paviršių.Valymo laikas sutrumpinamas ir paviršiai išdžiūsta greičiau. Šaltas vanduo pašalina visus nešvarumus taip pat gerai kaip karštas.
Techninė pagalba
Ar yra techninė parama LAVOR produktams?
Jei kyla klausimų dėl produktų techninių savybių arba papildomų priedų, prašome kreiptis puslapyje nurodytais kontaktais. Garantija visiems LAVOR įrenginiams yra 24mėn. Dėl garantinio aptarnavimo kreipkitės telefonu 8 656 80449 arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Konraskio g. 4A, Vilnius.

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.