Koncentruotas automobilių plovimo šampūnas -2 ltr.

Koncentruotas automobilių plovimo šampūnas -2 ltr.

Kodas. 0.010.0043

Koncentruotas automobilių plovimo šampūnas,skirtas automobilių išorės plovimui.Tai puikų plovimo rezultatą užtikrinantis produktas,šalinantis purvo,suodžių,kelio apnašų sluoksnį nuo plaunamo paviršiaus.Padidintos koncentracijos autošampūnas gerai slysta paviršiumi sumažindamas trintį ir taip apsaugodamas plaunamas detales nuo subraižymų.Nedirgina odos,nenudegina nekenksmingas aplinkai.Koncentratas plaunant rankiniu būdu skiedžiamas su vandeniu 1:30,plaunant aukšto slėgio plovykla koncentratas skiedžiamas su vandeniu 1 : 3
Pakuotė -2 ltr.
Pagaminta Italijoje.

12.00 Eur
Prieinamumas:
yra sandelyje
Kodas 0.010.0043

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.