Buitinis sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys WD 255XE

Buitinis sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys WD 255XE

Kodas. 8.239.0006

LAVOR WD 255 XE - buitinio naudojimo sauso ir drėgno valymo dulkių siurblys, išsiskiriantis dviem galingais varikliais po 1400 W, nerūdijančio plieno talpa, elektros įrankių pajungimo galimybe.

LAVOR siūlo visą gamą sauso ir drėgno valymo galingų, patikimų ir moderniu dizainu dulkių siurblių. Kompaktiškus, atitinkančius saugos ir kokybės Europos sąjungos standartus naudoti labai paprasta. Šios gamos produktai pasižymi universalumu, plačiu aksesuaru asortimentu, keičiamomis filtravimo sistemosis, tinkamais naudoti tiek namuose, tiek darbo vietoje.

399.00 Eur
Prieinamumas:
pagal užsakymą
Pagrindinės LAVOR WD 255 XE charakteristikos:
  • Du elektriniai varikliai
  • Korpusas iš nerūdijančio plieno
  • Elektros kabelio laikiklis
  • 4 pasukami ratukai
  • Jungtis elektros prietaisams (max 2200 W)
  • Pagaminta Italijoje
Kodas 8.239.0006
Galia 2 x 1400 W
Slėgis 230 mbar
Talpa 50 l
Svoris 19 kg
Pakuotės matmenys 48 x 59 h 78 cm

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.