Dulkių siurblys Lavor VAC 30 X

Kodas. 8.243.0017

LAVOR VAC 30 X vakuuminis dulkių siurblys puikiai tinka patalpų, minkštasuolių, fotelių valymui. Nedidelis ir kompaktiškas įrenginys tilps Jūsų automobilyje, su standartinės komplektacijos antgaliais išvalysite ir sunkiausiai pasiekiamą vietą. Pakeitus filtrus, su siurbliu galima siurbti skysčius.

LAVOR siūlo visą gamą sauso ir drėgno valymo galingų, patikimų ir moderniu dizainu dulkių siurblių. Kompaktiškus, atitinkančius saugos ir kokybės Europos sąjungos standartus naudoti labai paprasta. Šios gamos produktai pasižymi universalumu, plačiu aksesuaru asortimentu, keičiamomis filtravimo sistemomis, tinkamais naudoti tiek namuose, tiek darbo vietoje.

Pagrindinės LAVOR VAC 30 X charakteristikos:
Plieninis korpusas
Elektros laido laikiklis
4 pasukami ratukai
Mechaninis filtro nukratymas
Pūtimo funkcija
Profesionalūs metaliniai kabliukai
Sauso ir drėgno valymo siurblys
Pagaminta Italijoje
Įrenginiui suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.

119.00 Eur
Prieinamumas:
pagal užsakymą
Kodas 8.243.0017
Galia 1200 W
Slėgis 180 mbar
Talpa 30 ltr.
Svoris 6,8 kg
Pakuotės matmenys 37 x 37 h 64 cm.
Srautas 40 l/s

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.