Grindų poliravimo įrenginys LAVOR Sprinter

Grindų poliravimo įrenginys LAVOR Sprinter

Kodas. 8.501.0501

LAVOR Sprinter - grindų poliravimo įrenginys, skirtas mažiems ir vidutinio dydžio paviršiams. Įrenginys pagamintas vadovaujantis profesionalų kriterijais. Nedidelis ir patogus nešioti, ypatingai efektyvus, tokios pat didelės valomosios galios kaip ir didesni bei galingesni poliravimo įrenginiai. Besisukantis vamzdžio formos šepetys atlieka riebalų šalinimo funkciją ir išvalo net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus.

LAVOR Sprinter yra su dviem talpyklomis, iš kurių viena (2,8 l) skirta ploviklio tirpalui (neputojančiam), o kita (5,6 l) – surinkimui. Šepečio ilgis 290 mm, o šaligatvių valymo įrenginio – 320 mm. Džiovinimas atliekamas tiek važiuojant pirmyn, tiek atgal. Siurbimo variklio galia net 800 W, todėl siurbimas yra ypač galingas, o energijos sąnaudos – mažos. Šis siurblys puikiai tinka bet kokiems paviršiams viešose vietose, parduotuvėse, biuruose plauti. Dėl kompaktiško dydžio LAVOR Sprinter rekomenduojama naudoti net ir namuose. Tinka lakuotam parketui plauti.

599.00 Eur
Prieinamumas:
yra sandelyje

Pagrindinės LAVOR Sprinter charakteristikos:

  • Plauna ir džiovina tiek važiuodamas pirmyn, tiek atgal, nes priekyje ir gale sumontuoti du abipusio šaligatvių valymo įtaisai
  • Efektyvesnis valymas dėl ypatingo besisukančio šepečio, kuris pašalina įsisenėjusius nešvarumus, taigi nenaudojamos agresyvios valomosios priemonės ir nelieka tamsių ratilų
  • Su Sprinter galima valyti per visą jo ilgį, po konstrukcijomis, 20 cm nuo šaligatvio
  • Tiekiamas su dviem ploviklio pakuotėmis; kiekvienoje yra 4 flakonai
Kodas 8.501.0501
Galia šepečių valymo - 200 bar
Aukščiausia temp. 5,6
Slėgis garų - 2,8 bar
Talpa 200 l
Svoris 19 kg
Pakuotės matmenys 120 x 80 h 215 cm

PIRKĖJO VADOVAS

Žinote, ką norite valyti, bet neišmanote, kaip tai atlikti geriausiai, per trumpiausią laiką, lengvai ir pasiekiant geriausių rezultatų? Skaitykite pirkėjo vadovą – jums padės LAVOR!

LAVOR atsižvelgs į jūsų valymo poreikius ir padės jums pasirinkti labiausiai jums tinkantį įrenginį – taip pasieksite geriausių galimų rezultatų per trumpiausią valymui skirtą laiką.

Rinkitės iš įvairių variantų ir atraskite konkretų LAVOR gaminį, skirtą tam tikroms valymo operacijoms. Ar likote patenkinti rezultatu? Užbaikite pasirinkimą keliais paprastais etapais.